Vieringen tijdens de Goede Week

  Palmzondag, zondag 28 maart
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
10:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam Francois Numbi      
10:00 St. Joris St. Joris Hovystraat 64, Ridderkerk Willem Froger      
10:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Frans Wijnen live-stream boekje
10:30 St. Augustinus St. Augustinus Marijkesingel 24, Barendrecht Urbanus Kioko      
11:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam Cyril Inam      
               
  Woensdag 31 maart, Versperdienst Barendrecht
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
19:30 St. Augustinus Dorpskerk n.v.t. Desirée vd Hijden alleen via de live-stream live-stream  
               
  Witte Donderdag, donderdag 1 april
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
19:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam Willem Froger      
19:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Frans Wijnen   live-stream boekje
19:00 St. Augustinus St. Augustinus Marijkesingel 24, Barendrecht Urbanus Kioko      
19:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam Francois Numbi      
19:30 St. Joris St. Joris Hovystraat 64, Ridderkerk Cyril Inam      
               
  Goede Vrijdag, vrijdag 2 april, de Kruisweg
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
15:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam parochianen      
15:00 St. Joris St. Joris Hovystraat 64, Ridderkerk Cyril Inam      
15:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam liturgiegroep   live-stream  
15:00 St. Augustinus St. Augustinus Marijkesingel 24, Barendrecht Desirée vd Hijden m.m.v de Blote Voeters live-stream boekje
15:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam parochianen      
               
  Goede Vrijdag, vrijdag 2 april, de Passieviering
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
19:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam Francois Numbi      
19:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Frans Wijnen  pianomuziek:  De 7 laatste woorden van J. Haydn live-stream  
19:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam C. Inam + U. Kioko met lichtbeelden en muziek    
               
  Paaswake, zaterdag 3 april
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
19:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam Francius Numbi      
19:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Willem Froger   live-stream boekje
19:00 St. Augustinus St. Augustinus Marijkesingel 24, Barendrecht Urbanus   live-stream boekje
19:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam Frans Wijnen      
19:30 St. Joris St. Joris Hovystraat 64, Ridderkerk Cyril Inam      
               
  Hoogfeest van Pasen, zondag 4 april
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
10:00 Emmaüsgangers Vrede en Verzoening Bandeloodijk 320, Rotterdam Urbanus Kioko      
10:00 St. Joris St. Joris Hovystraat 64, Ridderkerk Willem Froger      
10:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Francois Numbi   live-stream boekje
10:30 St. Augustinus St. Augustinus Marijkesingel 24, Barendrecht Frans Wijnen      
11:00 H. Drie-Eenheid H. Kruisvinding Beukendaal 2, Rotterdam Cyril Inam      
               
  Tweede Paasdag, maandag 5 april
tijd parochie locatie adres voorganger   bijzonderheden live stream liturgie
10:00 O.L.V. v. Lourdes St. Bavo Slinge 775, Rotterdam Cyril Inam   live-stream boekje